BENDROSIOS NUOSTATOS IR SĄLYGOS NAUDOJANT DINNER IN THE SKY® ONLINE REZERVACIJOS SISTEMĄ

1. DINNER IN THE SKY® internetinės rezervacijos internetu lankytojai ir naudotojai (toliau užsakovai) sutinka laikytis šių naudojimo sąlygų (toliau Taisyklės):

2. Sistema yra valdoma Skyworld International (toliau Skyworld), registruotas buveinės adresas: Estonia, Harju maakond, Harku vald, Tiskre küla, Puisniidu tee 2-5, 76916, e-mail: international@dinnerinthesky.ee

3. Skyworld nėra renginio organizatorius. Skyworld prekiauja bilietais ir / ar dovanų kuponais,renginio organizatoriaus pavedimu ir sąskaita. Skyworld neturi teisės nustatyti arba pakeisti bilietų kainų, keisti pardavimo sąlygų, spręsti vietų pakeitimo, pinigų grąžinimo už bilietus ar dovanų kuponus klausimų. Nekompensuoja pamestų pavogtų ar sugadintų bilietų. Be to, Skyworld nekompensuoja daiktų prarastų renginio metu vertės.

4. Skyworld nėra organizatorių ar atlikėjų atstovas. Už renginio organizavimą atsakingas konkreti įmonė, kurios duomenys pateikiami tinklalapyje, ir kurių kontaktinė informacija yra nurodyta ant bilieto. Bet kokios galimos pretenzijos susijusios su renginiu turėtų būti pateiktos tiesiogiai Organizatoriui.

5. Atlikus užsakymą ir apmokėjimą internetinėje sistemoje, pirkėjui atsisiųsime elektroninį bilietą el. paštu.

6. Bilietai / Rezervacijos patvirtinimai turėtų būti laikomi saugioje vietoje. Tiesioginiai saulės spinduliai ir šiluma gali sugadinti bilietą.

7. Skyworld neprivalo išpirkti ar kompensuoti už bilietus, tuo atveju, jei renginys yra atšauktas, atidėtas, arba jei Renginio vieta pakeičiamas. Renginio organizatorius nurodytas ant bilieto yra atsakingas už pinigų grąžinimą ir / ar kompensacijas už bilietus, nebent pranešama kitaip.

8. Bet koks Dinner in The Sky® internetinės sistemos turinio ir duomenų naudojimas,taip pat bilietų pardavimas, ar perpardavimas, reklaminė, bei bet kokia kita veikla siekiant gauti pelno naudojant Dinner in The Sky® vardą yra uždrausta, be atskiro raštiško susitarimo. Skyworld turi teisę prašyti baudos iki 100 000 EUR sumą iš bet kurio kliento, kuris pažeidė šią nuostatą.

9. Pažeidus bet kokią internetinės sistemos sąlygą , Skyworld turi teisę vienašališkai nutraukti naudojimą ir / arba sustabdyti bet kokį atliktą to asmens sandorį.

10. Atliekant bet kokius veiksmus internetinėje svetainėje, Klientas patvirtina, kad:
1) Jis / Ji yra bent 18 metų amžiaus, turi visišką eisinį veiksnumą naudoti internetinę sistemą.
2) Jis / Ji yra juridinio asmens atstovas, turintis juridines galias naudotis internetinės sistemos paslaugomis.
3) Asmuo, tinkamai laikosi visų sistemos naudojimo sąlygų.

11. Nei Skyworld nei Organizatorius neprivalo patikrinti, ar asmuo, pateikiantis bilietą yra tas asmuo, kuris jį įsigijo, ir nėra atsakinga už jokius nuostolius, kylančius iš to. Bilietas yra skaitomas panaudotu, kuomet jis yra nuskanuotas kontrolės prie įėjimo į renginį.

12. Skyworld turi teisę keisti naudojimosi internetine sistema sąlygas, paskelbiant atitinkamą informaciją / naujieną www.dinnerinthesky.lt svetainėje. Pakeitimai įsigalios nuo jų paskelbimo www.dinnerinthesky.lt svetainėje datos.

13. Bet kokios pretenzijos, susijusios su organizacija, turiniu, kokybę, reklama ir pan., turėtų būti pateikiamos renginio organizatoriui.

14. Visi ginčai, kylantys dėl šios sistemos naudojimo turėtų būti sprendžiami šiomis taisyklėmis ir sąlygomis, ir pagal Jungtinės Karalystės įstatymus.

15. Skyworld nemato ir negali panaudoti kortelės kuri buvo naudojama apmokėjimo metu duomenų. Vykdant užsakymą, pirkėjas peradresuojamas į mokėjimo paslaugos teikėjo saugų puslapį, kur yra pateikiami atitinkami mokėjimo duomenys. Kuomet mokėjimas patvirtintas – pirkėjas peradresuojamas į internetinę sistemą, kur gali matyti pirkinio statusą, bei bilietus ar dovanų korteles. Skyworld neprisiima atsakomybės dėl neteisingų mokėjimo kortelės duomenų. Siekiant sukčiavimo prevencijos, Skyworld gali stebėti pirkėjų IP adresus ir esant bet kokiam sukčiavimo atvejui perduoti duomenis atitinkamom instancijom.
16. Kilus įtariamui dėl mokėjimo kortelių sukčiavimo atvejo, mokėjimo operacijų vykdymas gali būti sustabydtas tyrimo laikotarpiui arba atšauktas.

17. Kai kortelės duomenų yra prašoma, naudojamos MasterCard Secure Code, Verified by Visa ir panašios sistemos.

18. Sutarties terminas lieka veiksmingas iki bet kokių santykių tarp užsakovo ir Skyworld pabaigos, bei yra reglamentuojamas šių sąlygų.

19. Klientas sutinka gauti naujienlaiškius iš Skyworld ar Organizatoriaus el. pašto adresu.

20. Kuomet Klientas pasitraukia iš sutarties Skyworld privalo grąžinti bilieto vertę, atėmus paslaugų ir komisinius mokesčius. Atsižvelgiant į kliento pasitraukimo iš sutarties atvejį Skyworld turi teisę imti komisinį mokestį kurio suma yra nurodyta ant bilieto.

21. Tuo atveju, kai apmokėjimas buvo atliktas banko kortele – vienintelis būdas nutraukti sandorį yra siunčiant paraišką su pirkinio informacija, mokėjimų sistemą aptarnaujančiai bendrovei (pament gateway). Prašyme taip pat reiktų nurodyti pirkinio anuliavimo priežastis. Kiti kanalai pirkinio atšaukimui negali būti naudojami. Kortelės savininkui bus pranešta apie sandorio atšaukimą raštu, ir tik su sąlyga, kad prekės buvo grąžintos ir sandoris atšaukiamas rašytinio Kliento prašymo pagrindu.

22. Pinigų grąžinimo atveju, nebus įtraukti papildomi mokesčiai, pristatymo mokesčiai, komisiniai ir kiti mokesčiai.

23. Rezervacija gali būti pakeista ar panaikinta 30 dienų iki renginio. Klientas gali kreiptis dėl 100% grąžinamosios išmokos. Jei rezervacija pakeista ar atšaukta 29 – 11 dienų iki renginio, klientas gali kreiptis dėl 50% grąžinamosios išmokos.
24. Tuo atveju, jei klientas atšaukia rezervaciją vėliau nei 10 dienų ar 240 valandų iki renginio, klientui grąžinamoji išmoka nėra suteikiama.

25. Vėjui esant virš 15 metrų per sekundę, arba žaibavimui renginys gali būti perkeltas arba atšauktas.
Tokiu atveju, kiekvienam svečiui maistas ir gėrimai bus pateikti Lounge zonoje, be to suteikta nemokama dovanų kortelė atitinkanti bilieto vertę artimiausio Dinner In The Sky® pakilimo apsilankyme.

26. Tuo atveju, jei pakilimo laikas sutrumpinamas dėl nepalankių oro sąlygų, svečiaams bus suteikta dovanų kortelė 50% pertraukto pakilimo vertės.

27. Atvykite į renginio vietą bent trisdešimt minučių prieš jūsų rezervaciją. Apšilti ir pasimėgauti puikia atmosfera galėsite Dinner In The Sky® VIP Lounge zonoje. Pavėlavus į renginį – Jūsų užsakymas bus atšauktas.

28. Nepamirškite atsispausdinti ir pasiimti jūsų bilieto / užsakymo patvirtinimo su jumis.

29. Pasirinkite oro sąlygas atitinkančią aprangą, tačiau atminkite, kad 50m aukštyje vėjas gali būti šiek tiek stipresnis, o temperatūra šiek tiek žemesnė.

30. Saugumo sumetimais Jūs turite būti bent 150 cm ūgio kad mėgautis Dinner In The Sky®.

31. Dinner In The Sky® personalas padės neįgaliems žmonėms dalyvauti renginyje saugiai.

32. Yra galimybė užsisakyti specialų vegetarišką meniu. Prašome pažymėti savo specialius prašymus papildomos informacijos srityje.

33. Žmonės iki 18 metų amžiaus gali dalyvauti renginyje tik kartu su suaugusiais.

34. Skyworld renka ir apdoroja asmeninę informaciją tik pirkimo, ir užsakymo proceso metu. Ši informacija yra naudojama, kad įvykdymą užsakymą. Jokiais kitais atvejais asmeninė informacija nėra naudojama.

35. Pirkimo proceso metu renkama informacija yra tipiniai kliento duomenys renkami norint užtikrinti apmokėjimą, įskaitant kliento vardą, elektroninio pašto adresą, telefono numerį, pašto adresą ir mokėjimo kortelės duomenis.

36. Skyworld vertina jūsų privatumą labai rimtai. Mes neperduodame, neišnuomojame kontaktinės informacijos. Duomenys gali būti naudojami tik norint kokybiškai ir laiku įvykdyti įsigytas paslaugas.

37. Skyworld ėmėsi visų atsargumo priemonių, kad apsaugoti jūsų asmeninę informaciją nuo praradimo, vagystės, piktnaudžiavimo, neteisėtos prieigos, atskleidimo, pakeitimo ir naikinimo.

38. Kaip yra įprasta daugelyje svetainių mūsų sistema naudoja “cookies” išlaikyti sesijas svetainėje ir stebėti produktus, kuriuos pasirinkote. Slapukai nebus naudojami kad saugoti asmeninę informaciją. Kaip dauguma svetainių, mes saugome tam tikrą surinktą informaciją automatiškai. Ši informacija apima interneto protokolo (IP) adresus, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėjas (IPT), nurodydama / išėjimą iš puslapių, operacinę sistemą, datą / laiką, ir lankomumo duomenis.

39. Terminai ir sąlygos dovanų sertifikatų pirkimui ir išpirkimui:
• Dovanų sertifikatai galioja iki 1 metų po jų pirkimo.
• Dovanų sertifikatai, turi būti išperkami tiktai mūsų svetainėje www.dinnerinthesky.lt. Jie negali būti išperkami bet kurios kitos Dinner In The Sky® šalies svetainėje, pavyzdžiui, dinnerinthesky.com.hr, dinnerinthesky.com, dinnerinthesky.it, dinnerinthesky.si, dinnerinthesky. LV, dinnerinthesky.ee, dinnerinthesky.lt arba dinnerinthesky.fi
• Dovanų kuponai gali būti išperkami tik įvedant unikalų dovanų sertifikato numerį kurį jums sugeneravo rezervavimo sistema pirkimo metu. Dovanų sertifikatas veikia kaip už pasirinkto paketo rezervavimo sistemos nuolaida.
• Joks dovanų sertifikato balansas negali būti naudojama, kai sertifikato galiojimo laikas pasibaigęs.
• Jei jūsų užsakymo ir rezervavimo sistemoje esanti vertė viršija dovanų sertifikato vertę, likutis turi būti apmokėtas kreditine kortele.
• Tik vienas dovanų sertifikatas gali būti panaudotas vieno užsakymo metu.
• Užsakant dovanų sertifikatą būtina įvesti pilną kreditinės kortelės numerį užsakymo formoje. Po užsakymo pateikimo, jokių duomenų keisti nebegalima.
• Mūsų klientų aptarnavimo sistema gali atšaukti dovanų čekį per septynias dienas nuo jo įsigijimo datos, jei dovanų sertifikatas nebuvo apmokėjtas.
• Už dovanų sertifikatus pinigai nėra grąžinami. Dovanų kuponai gali būti perparduodami.
• Skyworld neprisiima atsakomybės už spausdinimo klaidas elektroninio pašto gavėjo adrese. Mes nesame atsakingi už prarastus ar pavogtus dovanų kuponus.
• Skyworld turės teisę uždaryti klientų sąskaitas ir / arba reikalauti pateikti alternatyvią mokėjimo formą, jei dovanų sertifikatas panaudotas apgaulės būdu www.dinnerinthesky.lt svetainėje, arba jei yra įtarimas dėl, apgaulės, sukčiavimo ar kitų neteisėtų veikų, susijusių su dovanų sertifikato pirkimo arba išpirkimu.

40. Skyworld pasilieka teisę naudoti bet kokią audio, video ir foto medžiagą iš Dinner In The Sky® renginių, be išankstinio raštiško sutikimo iš tų asmenų kurie yra užfiksuoti šioje medžiagoje. Skyworld gali panaudoti nuotraukas / vaizdo įrašus leidiniuose, žiniasklaidos priemonėse, interneto svetainėse, socialiniuose tinkluose, nuosavose interneto svetainėse ir kt.

Bet kuris asmuo, kuris nenorėtų būti matomas foto ir video medžiagoje, turėtų susisiekti su Skyworld raštu ir pateikti savo nuotrauką, kuri būtų naudojama identifikacijai.

41. Jei turite klausimų ar abejonių dėl mūsų privatumo politikos ar savo duomenų naudojimo, prašome susisiekite su mumis elektroniniu paštu: info@dinnerinthesky.lt